Toto je jujutsu teorie, která je požadovaná ke zkoušce na hnědý pásek. Student musí nejprvě zvládnout tuto teorii, než bude připuštěn k fyzické zkoušce. Teorie je samozřejmě pro každý pásek op něco náročnější. Na konci je nutné splnit test se 100% správností.

Toto je jujutsu teorie, která je požadovaná ke zkoušce na modrý pásek. Student musí nejprvě zvládnout tuto teorii, než bude připuštěn k fyzické zkoušce. Teorie je samozřejmě pro každý pásek op něco náročnější. Na konci je nutné splnit test se 100% správností.

Toto je jujutsu teorie, která je požadovaná ke zkoušce na zelený pásek. Student musí nejprvě zvládnout tuto teorii, než bude připuštěn k fyzické zkoušce. Teorie je samozřejmě pro každý pásek op něco náročnější. Na konci je nutné splnit test se 100% správností.

Toto je jujutsu teorie, která je požadovaná ke zkoušce na oranžový pásek. Student musí nejprvě zvládnout tuto teorii, než bude připuštěn k fyzické zkoušce. Teorie je samozřejmě pro každý pásek op něco náročnější. Na konci je nutné splnit test se 100% správností.

Toto je jujutsu teorie, která je požadovaná ke zkoušce na žlutý pásek. Student musí nejprvě zvládnout tuto teorii, než bude připuštěn k fyzické zkoušce. Teorie je samozřejmě pro každý pásek op něco náročnější. Na konci je nutné splnit test se 100% správností.